loading
ul. Jagiellońska 43, 32-410 Dobczyce
O Firmie

marbud

Firma „MARBUD”

Początki firmy P.H.U.P. „MARBUD” Marian Masełko sięgają roku 1990, kiedy to świadczyliśmy usługi transportowe oraz sprzętowe. Obecnie jesteśmy producentem i dostawcą betonu towarowego, świadczymy również usługi dźwigowe (10 ton, 25 ton) oraz transportowe.

Nasza firma od początku istnienia mieści się w Dobczycach, tutaj też postanowiliśmy zlokalizować swój w pełni zautomatyzowany węzeł betoniarski, który znajduje się w Strefie Przemysłowej Zielonych Dobczyc.
Ponad 20-letnie doświadczenie i status firmy zbudowanej na trwałych rodzinnych fundamentach są niewątpliwym atutem naszej firmy. Większą część załogi stanowią pokolenia rodziny Masełko, które od lat z pełnym zaangażowaniem i oddaniem prowadzą betoniarnię „MARBUD”.

marbud

marbud

Dokładamy wszelkich starań aby jakoś produktu finalnego oraz świadczone przez nas usługi stały na jak najwyższym poziomie. Rozwój firmy oraz zadowolenie klientów są naszym priorytetem.

Współpracujemy zarówno z firmami jak i odbiorcami prywatnymi. Dużą część naszych odbiorców stanowią samorządy lokalne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie od skali inwestycji.

Mając nadzieje,że współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa przyjemnym oraz owocnym doświadczeniem zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Czynniki mające wpływ na sukces rynkowy firmy „MARBUD”:

  • wysokie kompetencje i bogate doświadczenie zawodowe osób kluczowych dla działalności firmy,
  • odpowiedzialność i kompetencje zatrudnianego, odpowiednio przeszkolonego personelu,
  • wysokiej jakości, atestowane składniki do masy betonowej,
  • stałe inwestowanie w posiadany park maszynowy,
  • prowadzona przez właściciela polityka ciągłego rozwoju firmy wynikająca z konieczności nadążania za zmieniającymi się na rynku budowlanym technologiami

marbud

ROK ZAŁOŻENIA: 1990